فروشگاه اینترنتی کیف و کفش رنو ایران

۱۲ – کفی مناسب : کفی کفشتان باید بسیار نرم باشد و اگر در قسمت پاشنه بالشتک یا پد راحتی داشت بسیار عالی است. قبل از شست وشوی کفش، کفی آن را خارج کرده و به صورت جداگانه بشویید. بنابراین کفش های مخصوص دویدن باید ویژگی گردش هوا درون کفش را داشته باشند، در غیر این صورت پاهای شما عرق کرده و بوی نامطبوعی ایجاد می شود. من چند باری امتحان کردم و در نهایت با صورت رفتم تو گل ! لازم به ذکر است تمامی این محصولات امتحان خود را پس داده اند و بنابراین تنها کافی است جهت دسترسی به اطلاعات بیشتر از محصول انتخابی خود بر روی هر آیتم و یا تصویر آن کلیک نمایید. ضمن اینکه وجود این قابلیت چه بصورت طراحی توری شکل و یا رویه ای مجهز به این تنفس پذیری بر روی کفشتان مانع از عرق کردن پاهایتان به هنگام دویدن می شود و سطح پوستتان را نیز خشک نگه داشته و امکان ایجاد بوهای نامطبوع را نیز به هنگام انجام ورزش از پاهایتان سلب می نماید.

از دیگر نکات مهمی که حتما به هنگام خرید کفش دویدن مردانه باید به آن توجه داشته باشید، متناسب بودن زیره کفش با گودی کف پای شما است. همچنین افرادی که دچار صافی کف پا هستند باید از کفیهای طبی مناسب استفاده نمایند. به این معنا که، انتخاب کفش ایدهآل بستگی به نیازهای ورزشی (بر حسب نوع تمرین)، شکل و مشکلات پا و علاقه شخصی فرد دارد. در طراحی کتانی ورزشی، ثبات یا پایداری به توانایی کفش در پشتیبانی از فرم خوب دویدن اشاره دارد. چرم مقاومت زیادی در برابر سایش دارد. ضمن اینکه نام و برند تولید کننده محصول نیز که پشت سر آن قرار می گیرد تا حد زیادی بر روی قیمتش تاثیرگذار است. اگر به دویدن با کفشهای دارای افت پاشنه زیاد عادت داشته باشید، شاید اولش دویدن با کفشهایی که افت پاشنه کمتری دارند (بین محدوده ۰ تا حدود ۸ میلیمتر) برایتان راحت نباشد. برای ورزشکارانی که تمرینهایی سبک دارند و اغلب در داخل باشگاه ورزش میکنند، کفش نرم با انعطاف پذیری بالا انتخاب بهتری است.

فرقی نمیکند برای تفریح میدوید یا برای یک ماراتن تمرین میکنید، کفش های مخصوص دویدن پایه و اساس مناسبی را برای کل بدن شما فراهم میکنند، میتوانند به جلوگیری از آسیب دیدگی کمک کنند و طی کردن کیلومترها لذتبخشتر شوند. خیلی مهم است که کفش دویدن مردانه مورد نظر شما از میزان انعطاف پذیری مناسبی برایتان برخوردار باشد. اکنون شما با مطالعه این مطلب به مهمترین نکات ضروری در خصوص خرید کفش دویدن مردانه دست پیدا کردید و حال وقت آن رسیده است تا شما را با 27 مدل کفش دویدن مردانه باکیفیت و محبوب در بازار داخلی کشورمان آشنا نماییم.

در زمان خرید حتماً در مورد تخفیفها و حراجیهای فصلی از مسئولین فروشگاه، پرسشهای لازم را انجام دهید تا کفشی ارزانتر را خریداری کنید. به ظاهر کفش زیاد دقت نکنید و راحت ترین کفش موجود را تهیه کنید. از طرفی هم جنس لایه میانی به کار رفته در ساختار کفش باید بصورتی باشد که ضمن تقسیم درست وزن ورزشکار بر روی قسمت های مختلف کفش، همچون ضربه گیری قدرتمند نیز عمل کرده و باعث جلوگیری از وارد شدن فشار بیش از اندازه به مچ و ساق پای شما دوندگان عزیز گردد. این ویژگی بر حسب میلی متر بیان می شود. این را به این واقعیت اضافه کنید که اواخر روز زمان بهتری برای خرید کفش است.