فروشگاه اینترنتی کیف و کفش رنو ایران

این فناوری برای ایجاد حداکثر حفاظت از ضربه در هنگام فرود های تکراری طراحی شده است. سه عنصر در طراحی این کفش به کار برده شده: اولین مورد فوم زومکس است که باعث فرود آمدن آرام بر روی زمین بدون اتلاف انرژی می شود. اگر بهدنبال کفشی هستید که از پاهای شما بهتر محافظت کند، این کفش انتخاب خیلی خوبی است. EVA یکی از بهترین انتخاب هاست. بهترین کفش پیاده روی حرفه ای زنانه 2022 ؛ انتخاب یک کفش مناسب که هم ظاهر خوبی داشته و هم برای پیاده روی طولانی مناسب باشد واقعا کار سختی است. با توجه به میزان استفاده روزانه و شرایط محیط، نسبت به شست وشوی به هنگام کفش در بازه های زمانی مناسب اقدام کنید. همچنین کفش های سبک با توجه به جنسی که دارند گردش هوا در آن ها بهتر انجام می شود و پاهای شما داغ نمی کند. این برند با تولید کفشهای متنوع و سبک توانسته است بهعنوان یک برند شاخص و معروف در دنیا شناخته شود.

فناوری Nike Air: این فناوری به عنوان بخشی از خانواده نایک ایر است. نکاتی که باید برای خرید یک کفش نایک ورزشی مناسب باید دقت کنیم میزان حمایت کفش از پا، جنس رویه و قابلیت تنفس آن و زیره و گریب هایی که از لغزندگی جلوگیری می کند، بالشتک ها یا همان کوشن های کفی کفش، اندازه ی کفش و راحتی پا در آن باید مناسب باشد. از نظر انعطاف پذیری خیلی مهم است که کف کفش مناسب قوس پاهای شما باشد، زیرا اگر اینگونه نباشد به تدریج دردهایی در ناحیه تاندون آشیل یا عضلات پشت ساقتان احساس می کنید. البته بروز جراحتهای ماهیچه ساق پا و تاندون آشیل در حالت دویدن پابرهنه بیشتر گزارش شده است؛ به احتمال قوی دلیل این پدیده کوتاهتر بودن قدمها و خم شدن بیشتر مفصل لگن، زانو و مچ در زمان دویدن بدون کفش بوده و از طرف دیگر، میدانیم که کسانی که پابرهنه میدوند، بیشتر از همه بر روی پنجه و نوک پاهای خود قدم برمیدارند.

البته، افت پاشنه کم، تاندون آشیل را بیشتر بهکار میگیرد. در انتخاب کفش شما به هیچ وجه نباید راحتی را فدای زیبایی کنید زیرا پا قلب دوم بدن ماست و در نتیجه مراقبت از آن به منزله تپیدن نبض زندگی خواهد بود پس حتما کفشی انتخاب کنید که به شما حس راحتی را القا کند. پا قلب دوم انسان ها به حساب می آید که حساسیت مراقبت از آن به همان اندازه ی قلب حائز اهمیت می باشد به همین دلیل باید انتخاب کفش باید با دقت انجام شود و حتما کفش باید متناسب با ورزش مورد نظر انتخاب شود.

فناوری نایک ایر دارای کیسه های منسجم هوا است که باعث انعطاف پزیری و ضربه گیری می شود بنابراین هنگام برخود پا به زمین از ماهیچه ها، مفاصل و تاندون ها محافظت می کند و همچنین نیروی ضربه را جذب می کند . نرمی: این کفش ها به دلیل انعطاف بالا و داشتن بالشتک موجود در استر کفش و زبانه ی بالشتک مانند، باعث شده که مصرف کننده در هنگام پیاده روی هیچ فشاری احساس نکند به طوری که انگار چیزی در پایش نیست. چون هم سبک بوده و هم انعطاف پذیری بسیار زیادی دارد. هر محصول ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد، مثلا اگر کفش پیاده روی را برای کوه نوردی می خواهید باید دنبال محصولات مقاوم بگردید اما مثلا اگر کفش را برای پیاده روی روزمره در خیابان می خواهید یک محصول سبک و راحت نیز می تواند کار شما راه بیندازد.