فروشگاه کفش و کتانی جوان مد

زد ایکس آدیداس ، کفشی ساده اما منعطف پذیر است که وزن هر لنگه ان حدود ۳۵۰ گرم می باشد. کفی این نوع از جنس اورتولیته بوده تا تحرک آسان و مطلوبی به ان بدهد. برای باشگاه های ورزشی و فعالیت های جیم، گزینه خوبی بوده و نرم و انعطاف پذیری مطلوبی را در اختیار آقایان برای بدنسازی قرار می دهد. هوا به خوبی در آن ها جریان دارد زیره آن ها معمولا پمپی است و از وارد شدن ضربه و فشار به پا جلوگیری می کند. جنس کفی آن، لاستیکی بوده و رویه مش دار مشبک آن، عمل تهویه هوا را داخل آن تسریع می کند. کفی کفش، لاستیکی بوده و از رویه مشبک برای تهویه مطبوع هوای داخل آن بهره می برد تا پا همیشه خنک و خشک باشد. در طراحی این محصول فناورانه آدیداس ، از فناوری سه بعدی فیت پنل (FIT PANEL 3D) استفاده شده تا پا مصرف کننده در داخل پا، به خوبی فیت شود.

نوارهایی در اطراف رویه قرار دارد تا کفش به خوبی در پا FIT شود. کفی آن لاستیکی بوده و جنس رویه آن از پارچه است. کفی آن لاستیکی بوده و در رویه آن از مواد مصنوعی مانند رپیپ استاپ (RIPSTOP) استفاده شده است. آدیداس پرفورمنس انرژی کلاد رانینگ، کفش پیاده روی و دویدن است که از فیبرهای مصنوعی در طراحی رویه کفش استفاده شده است. از جمله مدل های شیک برای دویدن آقایان که کفی لاستیکی داشته و از الیاف مصنوعی در طراحی و ساخت رویه آن استفاده شده است. از این پروسه در طراحی لباس تنیسورها که تعرق زیادی دارند، استفاده شد و پس از موفقیت آن، واحد R&D آدیداس را بر آن داشت تا از این فناوری در طراحی مدل هایی که جذاب عرق هستند بهره گیرد. ضمنا، برای اینکه در دویدن های طولانی، پاشنه و کف پا، تحت تنش های عمودی زیادی قرار نگیرد، از لایه میانی پلیمر انعطاف پذیری به نام EVA در طراحی آن استفادهشده است.

مسترنکست برای این مطلب تحقیقات زیادی کرده تا توانسته به یک راهنمای مناسب برای انتخاب کفش برسد و آن را در اختیار شما قرار بدهد. لایه میانی این مدل، به منظور کاهش فشار وارده از زمین مطلوب است و از لایه های تکمیلی برای استحکام بخشی و افزایش دوام، سود می برد. دارای لایه پلیمری انعطاف پذیری EVA بوده و فناوری BOUNCE هم در آن به کار می رود که برای جلوگیری از فشارهای وارده از سطح استفاده می شود. این کفش ها با داشتن کفه ژله ای از فشار های وارده به پا به میزان قابل توجه جلوگیری می کنند. توجه داشته باشید که زیر این کفش، از فناوری ADIEWEAR استفاده میکند که در برابر سایش، مقاوم است. این موضوع همان طور که قبلا گفتیم، در راحتی پا به منظور تحرک زیاد موثر است. به منظور تسریع و تسهیل در تبادل تهویه هوا در آن و خشک شدن پا در هنگام دویدن های طولانی بلند مدت، از رویه مشبک و با استحکام بالا برخوردار است.

به منظور ارتقا مقاومت و استحام کفش در برابر اصطکاک، از فناوری زیره مقاوم برخوردار می باشد. از دیگر ویژگی های این نوع کفش می توان به زیره محکم آن اشاره کرد. به منظور قرار گیری آسان و تحرک خوب این مدل در پا، از کفی اورتولینه (ORTHILITE) بهره می برد . هم برای دویدن و هم پیاده روی و طبیعت گردی، از این مدل میتوان استفاده کرد که راحت وانعطاف پذیر بوده و از یک لایه میانی منعطف برای کاهش فشارهای عمودی به پا بهره می برد. این نگهدارندهها به رویه کفش متصل شدهاند و زبانه کفش را محکم نگه میدارند تا به طرفین کج نشود. جنس رویه کفش های تولیدی این کمپانی مش می باشد که باعث گردش هوا درون کفش می شود و از ایجاد عرق و بوی نامطبوع جلوگیری می کند. وزن هر لنگه، ۴۰۰ گرم و رویه مشبک برای تسریع و تسهیل جریان هوا در آن به کار می رود.