فروشگاه کفش و کتانی جوان مد

هر چند وقتی آن را می پوشید احساس سبکی و سرعت چرخش بسیار بالا به رغم پاشنه ۳۳ میلیمتری حس خارق العاده ای را به پاهای شما می دهد. آدیداس ساموآ، کفش پیاده روی محبوب آدیداس بوده که هم برای أقایان و بانوان، گزینه خوبی برای کفش پیاده روی بوده و مقاومت و کیفیت بالایی در طراحی و تولید ان به کار رفته است. این کفش، مخصوص پیاده روی و دویدن است و از محصولاتی که تاکنون معرفی شد، قیمت کم تری دارد. کفش مخصوص دویدن Brooks Hyperion Tempo در ۲۰۲۰ معرفی شد و توجهی که شایسته آن بود را دریافت نکرد.

اغلب مردم در طول روز مسافت زیادی را طی می کنند و برای اینکه به پاهایشان آسیب نرسد و سریع خسته نشوند از کفش های راحتی و مخصوص راه رفتن و یا پیاده روی استفاده میکنند. فناوری به کار رفته در این کفش شبیه کتانی PURE BOOST است. کفش ترینینگ از انواع کفش های ورزشی است که با فراهم کردن حداکثر راحتی و ثبات برای ورزشکاران، برای انجام طیف وسیعی از حرکات ورزشی از جمله پریدن و تغییر جهت های سریع حین نرمش مناسب می باشد. کفشهای مناسب برای دویدن در این نوع فضاها برای ایجاد حداکثر میزان درگیری با زمین، وزن بیشتری داشته و دارای گلمیخها و لبههای بزرگتری نسبت به سایر کفشهای ورزشی هستند. از دیگر محصولات به نسبت گران و جدید آدیداس ، میتوان به کفش پیاده روی مدل AQ3335 اشاره کرد که به تازگی به فهرست محصولات کفش این برند آلمانی اضافه شده است و از UPPER MAERIAL با سیستم بند کشی LACE-UP و فناوری DMX و LINING MATERIAL سود می برد.

هر دوی کفش های دویدن و پیاده روی به انعطاف پذیری نیاز دارند. در کف کفش از لاستیک استفاده شده و از زیره با فناوری پلیمر منعطف EVA استفاده میکند تا تنش های عمودی به پاشنه کاهش یابد. رویه مشبک این مدل همچون برخی از کتانی های آدیداس ، تسریع و تسهیل در تعرق پا که در دویدن های طولانی مدت ایجادمی شود را به ارمغان می آورد که فاکتور خیلی مهمی در خرید کفش های رانینگ است. وزن هر لنگه حدود ۳۰۰ گرم و در طراحی کفی آن از لاستیک برخوردار بوده و به منظور تعرق بهتر پا در کفش، رویه مشبک انعطاف پذیر از فیبرهای مصنوعی در آن استفاده گردید. کفش آدیداس زد ایکس ۷۵۰، از جمله مدل های راحتی مردانه این برند بوده که برای دویدن های کوتاه و نه طولانی قابل استفاده می باشد. تصاویر اینترنتی نیز می توانند به شما کمک کنند.

لایه میانی این مدل به منظور کم شدن تنش های عمودی و افقی به پاشنه، از فناوری بوست برخوردار است . اولترا بوست آل تایم همانطور که از نامش پیداست، هم برای هم فصول است و هم از فناوری اولترا بوست آدیداس بهره می برد که در مجموع، دویدن راحت و آسان با کم ترین میزان تنش های وارده عمودی به پاشنه را برای بانوان دونده به ارمغان می آورد. جنس رویه این کفش، ازفیبرهای مصنوعی بهره مند می شود. این کفش، کفشی مخصوص رانینگ بانوان دونده است و همچون کتانی مردانه ALL TRRAIN2، در سایز و رنگ های مختلف تولید شده و از رویه با الیاف مصنوعی بهره می برد. این کفش بسیار سبک است و دارای ۵ طرح رنگی مختلف می باشد. توجه کنید که این کتانی ، گزینه خوبی برای دویدن مردان می باشد و با استقبال مشتریان بین المللی همراه شده است.