مقایسه کفش مخصوص دویدن در کوهستان با کفش دویدن در جاده

کفش پیاده روی و روزمره در زمره پر فروش ترین کفشهای ورزشی مردانه قرار میگیرند. این کالکشن از سال ۲۰۱۳ میلادی روانه بازار شد و از جدید ترین مدل های عرضه شده به شمار می رود. طبق گفته جک دانیلز، مربی مشهور دو میدانی، هر دونده یک درصد انرژیهای هوازی خود را برای هر ۱۰۰ گرم وزن کفش مصرف می کند. 4-انعطافپذیری یک کفش را باید پیش از پوشیدن آن امتحان کنید. کفش شما لباستان را کامل میکند و اولین و آخرین چیزی است که دیگران به آن توجه میکنند. 3- پاها حین دویدن کمی ورم کرده و بلندتر میشوند، پس مطمئن شوید که بین بلندترین انگشت پا (معمولا انگشت شست، بلندترین انگشت است) و بخش جلوی کفش به اندازه پهنای شست دستتان فاصله است. برای اینکه از درست بودن اندازه پاشنه آن مطمئن شوید، لازم است بند کفشتان را ببندید اما آن را خیلی سفت و تنگ نکنید، شما باید بتوانید پایتان را داخل کفش کمی به طرفین بلغزانید و نباید احساس فشار و ناراحتی کنید.

کفی آن از لاستیک مرغوب بوده تا هنگام گام برداشتن، احساس راحتی بکنید. بهتر است با کفی خوابیده یا ساپورت پشتی باشند. 2. یک کفی با فرم خاص داشته باشید. کفش های کتانی برای تمرین یک ورزش خاص وجود دارد: دویدن – برای دویدن، تنیس – برای تنیس، والیبال – برای والیبال، فوتسال – برای فوتبال. یک کفش مخصوص دویدن و رانینگ در لایهی میانی خودش فناوری هایی خاص را دارد تا شما هنگام پیاده روی های طولانی دچار درد در پا و یا کمرتان نشوید. کفش Cloudboom یکی از انواع دیگر کفش مخصوص دویدن است که بهترین گزینه برای مسافتهای طولانی مدت به شمار میرود. کفشهای مخصوص پیادهروی و دویدن با توجه به کاربردشان، ویژگیهایی دارند که با توجه بیشتر به آنها میتوان کفشی مناسب را انتخاب کرد.

کفش کلمبیا ردموند، با لایه میانی برای جلوگیری از ضربه و بهرهگیری از تکنولوژی OMNI-GRIP از شما در برابر لغزش و سرخوردن محافظت خواهد کرد. دراپ پاشنه (اختلاف ارتفاع بین پاشنه و جلوی کفش که در بند بعد توضیح خواهیم داد) و لایه میانی ترجیحات شخصی خودتان هستند که به نوع زمین ارتباطی ندارند و باید با سبک دویدن شما هماهنگ باشند. طرحهای Maximum cushion ضخیمترین لایه بالشتک میانی را داشته و بیشتر برای دویدنهای طولانی مدت کاربرد دارند. انگشتهای پایتان را تکان دهید. اگر پایتان داخل کفش احساس فشار و تنگی میکند احتمال دارد که رویه کفش بیش از اندازه تنگ باشد و بنابراین پای شما داخل کفش به فضای بیشتری نیاز دارد. قبل از شروع انتخاب کفش های کتانی، باید تصمیم بگیرید که برای چه چیزی به آنها نیاز دارید؟

اگر برای پوشیدن روزانه به کفش های کتانی نیاز دارید، می توانید هر یک از مدل ها را انتخاب کنید. به همین دلیل است که اکثر مردم انتخاب درست را دشوار می دانند. این دمپاییها به دلیل تهویهای که فراهم میکنند برای بهبود بیشتر مشکلات پا ایدهآل هستند. بنابراین شما باید با ویژگی ها و تفاوت هایی که انواع مختلف کفش ورزشی مجبور است خرید آگاهانه ای انجام دهد و به قلب دوم بدن خود فکر کند. سختی دویدن بر روی مسیرهای آسفالتی سبب شده، ورزشکاران حرفه ای به منظور تهیه بهترین کفش برای دویدن روی آسفالت تمامی تلاش خود را بنمایند.