مقایسه کفش مخصوص دویدن در کوهستان با کفش دویدن در جاده

اگر شما نیز به دنبال کفش مخصوص دویدن از آدیداس گرفته تا بروک و یا کفش مربی هستید در این مقاله میتوانید آنها را بیابید و بررسی کنید. راحتی: کفشهای طبیعت گردی باید مانند کفشهای دویدن جادهای شما متناسب باشند، به این معنی که آنها باید راحت باشند. ویژگی جالب کفش مرل مدل مگ-9 این است که نه تنها برای ورزش در طبیعت، بلکه برای تمرین داخل سالن هم مناسب هستند. اگر ساختار پاهای خود را می دانید، انتخاب کفش مناسب برای دویدن آسان می شود. سازندگان این کفش تلاش کردند نیروی وارده به کفش در هنگام فرود آمدن را کاهش دهند، چرا که قسمت جلوی کفش به پاهای شما کمک میکند راحتتر و کارآمدتر از زمین بلند شود. به هر حال میتوانید رنگ مشکی آن را انتخاب کنید، اما گرادیان بکار رفته در آن شما را از این کار منصرف میکند.

اکنون شما با مطالعه این مطلب به مهمترین نکات ضروری در خصوص خرید کفش دویدن مردانه دست پیدا کردید و حال وقت آن رسیده است تا شما را با 27 مدل کفش دویدن مردانه باکیفیت و محبوب در بازار داخلی کشورمان آشنا نماییم. اما از آنجایی که ما برندبازی در هیچ عرصه محصولاتی را به شما عزیزان پیشنهاد نمی کنیم، بهتر است همواره به سراغ خرید کفش دویدن مردانه ای بروید که ضمن برخورداری از کیفیت خوب حتما دارای طول عمر بالایی نیز برایتان باشد. اغلب کفش های ورزشی دارای زیره ای پلاستیکی در قسمت انتهایی خود هستند. کفش ورزشی مردانه انواع گوناگونی دارد از جمله: کفش پیادهروی و دویدن، کتانی روزمره، کفش تمرین، کفش کوهنوردی، کفش فوتسال و طبی که جزو متداولترین مدلهای کفشهای ورزشی مردانه محسوب میشوند. اگر مسافتهای کمتر مانند ۵ الی ۱۰ کیلومتر را تمرین میدهید لازم نیست به دنبال کفشی باشید که بالشتک صنعتی داشته باشد.

برخی شاید بخواهند 5 کیلومتر رو با کفش پاشنه دار تری طی کنند نسبت به کفش ماراتن. برای مسافتهای متوسط مانند دوی ماراتون ۱۰ کیلومتر به کفشی نیاز دارید که از پای شما حمایت بیشتری به عمل آورد و قسمتهای فوقانی پا را محکمتر نگه دارد. کفشهای مناسب برای دویدن در این نوع فضاها برای ایجاد حداکثر میزان درگیری با زمین، وزن بیشتری داشته و دارای گلمیخها و لبههای بزرگتری نسبت به سایر کفشهای ورزشی هستند. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت کنید. و هم می توانید آن را به پا کرده و با فشار دادن نوک کفش توسط پنجه های خود، از میزان انعطاف محصول انتخابی خود اطمینان حاصل نمایید. کفه پمپی و ژله ای: کفه کفش های تولید شده توسط برخی از کمپانی های تولید کننده کفش ورزشی از جنس ژله ای می باشد و برخی از آن ها هم با قرار دادن پمپ درون کفش باعث نرمی و راحتی بیشتر این کفش ها می شوند و از وارد شدن ضربه به پا جلوگیری می کنند.

پس از استفاده، از قرار دادن کفش در کیسه و یا فضای بسته ساک به مدت طولانی خودداری کنید. پس لطفا در این مورد عجولانه و احساسی رفتار نکنید. اگر عاشق جنگل گردی و طبیعتگردی هستید، یا ورزش مورد علاقهتان دویدن در مسیرهای کوهستانی و سخت اس، یا حتی کوهنورد هستید، کفشهای همهکاره مخصوص طبیعتگردی ممکن است بهترین انتخاب برای شما باشد. زیره بیرونی: کف کفشهای مخصوص دویدن در کوهستان دارای عاجهایی هستند که به شما در مانور در زمینهای سخت کمک میکنند. این کفش دارای میانه ضخیم تری است اما همچنان برای دویدن در جاده به اندازه کافی سبک می باشد. شاید این کفش به اندازه Nike Vaporfly دارای سرعت خالص نباشد، اما هم در مسابقات دو و هم تمرین کاربرد لازم را دارد و نسبتاً مقرون به صرفه است.