مناسب برای دویدن طولانی مدت هستند

اول از همه ، باید بدانید که هر کفشی برای دویدن مناسب نیست و برای این منظور باید از کفش های خاصی که ما آنها را به عنوان کفش رانینگ می شناسیم ، استفاده کنید. اما کوشنینگ سوپرنرم مناسب همه دوندهها نیست. کفشهای مناسب برای دویدن در این نوع فضاها برای ایجاد حداکثر میزان درگیری با زمین، وزن بیشتری داشته و دارای گلمیخها و لبههای بزرگتری نسبت به سایر کفشهای ورزشی هستند. و از این ورزش هوازی مفید نهایت استفاده را ببرید. اولین مشکل این است که هنگام دویدن باید به بدن خود نگاه کنید و ببینید جزء کدام یک از سه دسته افراد زیر هستید. اگر به کف کفش نگاه کنید ، کاملاً مشخص می شود.

ویژگی مهم این کفشهای رانینگ آن است که بسیار سبک و انعطافپذیر هستند و کف بیرونیشان نسبت به مدلهای دیگر بسیار صاف است. معمولاً در افرادی مشاهده می شود که کف پا بسیار خمیده دارند. کارشناسان معتقدند این نوع کفش بیشتر برای کسانی مناسب است که قوس پا معمولی دارند و پا را در هر مرحله فقط کمی می چرخانند. بنابراین ، آنها بیشتر برای دونده هایی مناسب هستند که روی پاشنه پا فرود می آیند. زیره آن ها مقاومت زیادی در برابر سایش، از خود نشان می دهد همچنین از لیز خوردن و وارد شدن ضربه به پا جلوی گیری می کند. این امر بر نیروی ضربه پا تأثیر منفی می گذارد و فشار نامناسبی به پا وارد می کند. چرخش و انحراف پا موضوع مهم دیگری است که تعیین میکند چه کفشی برای شما مناسب است.

جنس زیره انتهایی آن ها هم از فوم نرم می باشد که باعث نرمی و سبکی هر چه بیشتر این کفش ها می شود. جنس رویه کفش های تولیدی این کمپانی مش می باشد که باعث گردش هوا درون کفش می شود و از ایجاد عرق و بوی نامطبوع جلوگیری می کند. کفش های مخصوص دویدن این کمپانی از جنس پارچه مصنوعی تولید می شوند، کفه این کفش ها قابلیت ارتجاعی و گردش راحت هوا را دارند. این کفش با زیره مخصوص PWRTRAC تولید شده که امکان دویدن را در هر زمینی برای افراد فراهم می کند. این ویژگی به جدا شدن سریع و آسان پا از زمین هنگام حرکت، کمک زیادی می کند. این طراحی به حفظ تعادل و جلوگیری از وارد شدن ضربه به پاها بر روی سطوح سخت و صاف کمک خواهد کرد. در ادامه این مظلب ما این مشکل را بررسی می کنیم و به شما که قصد خرید بهترین کفش مخصوص دویدن را دارید کمک می کنیم ، هنگام خرید کفش برای این منظور باید به چه نکاتی توجه داشته باشید.

در واقع بهتر است به دنبال پاسخ به این سؤال باشید که بهترین کفش رانینگ برای شما چه کفشی است؟ استفاده از لاستیک بهعنوان زیره باعث شده کفش با انواع سطوح اصطکاک ایجاد کند تا شما بتوانید در زمینهای لیز هم این کفش را بپوشید همچنین از سالم ماند کفش خود خیالی آسوده داشته باشید. این تهویه هوا همچنین باعث میشود بوی نامطبوع ناشی از تعرق در داخل کفش ایجاد نشود. استفاده از این پارچه به محصول قابلیت جذب رطوبت را داده تا هنگام تعرق رطوبت ناشی از آن به پارچه این کفش جذب شود و با جریان داشتن هوا داخل کفش پای شما در کمترین زمان خشک و خنک شود. این کفش ها با داشتن کفه ژله ای از فشار های وارده به پا به میزان قابل توجه جلوگیری می کنند.