مناسب برای دویدن طولانی مدت هستند

کلاد فوم رنگارنگ آدیداس با بندهای رنگی، از جمله محصولات به نسبت گران آدیداس است که به عنوان یک کتانی اسپرت مخصوص رانینگ آقایان، با استقبال خوب ورزشی پوش ها و همچنین منتقدان لباس های ورزشی مواجه شده است. کفش رانینگ مردانه ساده آدیداس کلاد فوم، از دیگر کتانی های ورزشی دویدن این برند آلمانی است که وزن هر لنگه آن حدود ۳۰۰ گرم است و همان طور هم که در تصویر بالا مشاهده میکنید، کفشی به نسبت سبک است که برای پیاده روی و دویدن های مسافت پایین، توصیه می شود. محصولات کلاد فوم، همگی بدون درز (seamless) بوده و پوشش های پارچه ای (TEXTIL LINING) در تولید آن به کار رفته است. وزن هر لنگه ۳۵۰ گرم و و برای خنک شدن ۳۶۰ درجه ای پا، از فناوری CLIMA COOL بهره می گیرد. به منظور کاهش تنش های عمودی از سطح به پا، از فناوری تراکسیون بهره می برد و همچون بسیاری از محصولات آدیداس ، از زیره پلیمیری انعطاف پذیر EVA برخوردار است که استحاکم و فلکسیبیلتی (FLEXIBILITY) مطلوبی را برای دوندگان به ارمغان می اورد.

کفش دویدن وی اس استار آدیداس ، از جمله کفش های بدون درز و راحت این برند ورزشی آلمانی است که به نسبت قیمت متعادلی دارد و از رویه با فیبرهای مصنوعی بهره می برد و با کفی لاستیکی، تنش های عمودی وارده به پا را جذب می کند. کفش ورزشی دویدن آدیداس مدل وی اس جوگ، همانطور که در تصویر مشاهده میکنید، ساختاری کاملا متفاوت با نمونه هایی که تا کنون تماشا کردیم داردو نوارهای ۳ گانه سفید روی بدنه آن که به نوعی برند آدیداس محسوب می شود، وجود دارد. کفشی همه کاره که به نوعی، برند یک برند محسوب می شود و بسیاری از مشتریان آدیداس ، این مجموعه تولیدی آن را با سوپر استار می شناسد.

همه این سطوح با یکدیگر متفاوت هستند و کفش مخصوص می خواهند. این کفش، جنس لاستیکی داشته و وزن هر لنگه آن حدود ۴۰۰ گرم است. وزن هر لنگه حدود ۴۰۰ گرم است که همانطور که مشاهده میکنید، به نسبت محصولاتی که در بالا معرفی کردیم، وزن بیش تری دارد. وزن هر لنگه حدود ۳۰۰ گرم می باشد که وزن خوبی برای دویدن می باشد. پیشنهاد میشود که بعد از 1000 کیلومتر دویدن یا پیاده روی کفشهای خود را تعویض کنید. با پای خیس بر روی یک تکه کاغذ قدم بردارید. در کل اگر به دنبال یک مدل ساده و تقریبا ارزان وبا دوام وبا کیفیت مخصوص طبیعت گردی و دویدن های معمولی هستید، STAN SMITH آدیداس را به شما توصیه میکنیم. کفی کفش دارای دوام طولانی بوده و لایه Boost به کار رفته در آن باعث ایجاد حالت ارتجاعی و نرمی در کفش شده است. این نوع دارای فیبرهای مصنوعی برای جنس رویه آن بوده و جنس کفی آن لاستیکی می باشد.

آدیداس زاپاتیلاس نئو کلاد فوم، دارای کفی لاستیکی بوده و جنس رویه آن همچون بسیاری از محصولات آدیداس ، از فیبرهای مصنوعی می باشد. ساختار مشبکی که در کالکشن های کلاد فوم به کار رفته، تهویه خوبی به پا ورزشکاران می دهد و از فناوری لاستیک OUTSOLE برخوردار می باشند. آدیداس کلاد فوم کلایر، ازکالشن CLOUDFOAM بوده که از بهترین محصولات این برند به شمار می رود. جزییات بیشتر درباره کالکشن CLOUDFOAM آدیداس را در این LINK مشاهده کنید که شما را در جریان مشخصات فنی کامل این مدل های جدید آدیداس قرار می دهد. جاستین بیبر و سلناگومز، معروف ترین خواننده های پاپ آمریکای شمالی که در فهرست ۲۰ صفحه پر فالور اینستاگرام قرار دارند، در کمپین تبلیغاتی این محصول حضور داشتند. این محصول از جمله مدل های فناورانه ورزشی و مهندسی شده است که تنش های وارد به پا را جذب میکند تا حس بهتری در دویدن به خصوص رانینگ های طولانی مدت داشته باشید.