مناسب برای دویدن طولانی مدت هستند

Asics Gel Ds Trainer23مناسب تمرینات سرعتی است و بسیار مقاوم بوده که در درازمدت همراه بسیار خوبی برای شما خواهد بود. استفاده از الیاف ارگانیک در کفش مخصوص دویدن Asics Gel-Nimbus 23باعث حفظ شکل و فرم کفش بعد از هر بار دویدن میشود. کفش Carbon X یکی از سبکترین کفش مخصوص دویدن است که آن را به یک رقیب سرسخت تبدیل کرده است. صفحه لژ از جنس کربن تزریق شده که از پاشنه تا انگشت پا را در بر گرفته است زوم فلای را به یکی از مقاوم ترین و سفت و سخت ترین کفش های تمرین و دویدن دنیا تبدیل کرده است. این کفش سریع ترین یا سبک ترین کفش در دنیا نیست اما واقعا شما را راضی نگه خواهد داشت. هر کفش بسته به نوع کاربردی که دارد، در هر یک از قسمتهای نامبرده شده، ویژگیهای خاصی خواهد داشت.

در واقع هنگام خرید، نکاتی زیادی از ویژگیهای کیفی نظیر مواد اولیهی استفاده شده در ساخت کفش تا طراحی و رنگبندی، میتوانند در انتخاب ما نقش بسیار زیاد و مهمی داشته باشند. هدف ما خرید بهترین کفش مناسب بودجه شماست قصد تبلیغ هیچ برند داخلی و خارجی نداریم اما بر کسی پوشیده نیست کفش های برند بخاطر فناوری هایی که در کفش اعمال می کنند ، کفش های با کیفیت تری به بازار عرضه می کنند. این مدل کفش از برند اسکیچرز به اندازه کافیسبک و پرانرژی است و همراه خوبی برای کسانیست که میخواهند با سرعت کم ولی دراز مدت پیاده روی کنند چراکه بسیار مقاوم بوده و صدمه ای نخواهد دید این کفش از بهتن کفش های رانینگ 2018 می باشد که درتمامی آزمایشهایش موفق بودهاست. امتحان کردن کفش هایی با ارتفاع پاشنه پا متفاوت روشی موثر برای کارکرد بدن شما به روش های متفاوتی است که می تواند شما را قوی تر و کمتر مستعد آسیب کند.

اینکه هوا در کفش شما جریان داشته باشد از این بابت اهمیت دارد که پوست پای شما فرصت می کند تنفس کند و این به مراتب کمتر عرق کردن و در ادامه عدم بد بو شدن کفش شما را سبب می شود. بعضی از کفش ها هستند که گرما را در داخل خود حبس می کند و باعث می شود که پای شما به شدت عرق کند و بو بگیرد و بدتر از همه این که ممکن است به قارچ های پا مبتلا شوید، جورابی که می پوشید، نقش زیادی به هنگام دویدن دارد و همیشه تاثیر بسیار مهمی بر روی توانایی کاری شما دارد تا بتوانید جریان هوا را انتقال دهید. این ویژگی ها می تواند تمام پای شما را بپوشاند و همچنین باعث می شود که که راحت تر با دویدن کنار بیایید و ویژگی های استقامتی برای افرادی طراحی شده اند که هنگام دویدن توانایی کامل پا های خود را حفظ کنند و دچار ساق درد نشوند.

در واقع پای شما از صبح تا بعد از ظهر کمی بزرگ میشود و تقریبا در حدود ساعت چهار بعداز ظهر به بیشترین اندازه خود میرسد، بعد از این ساعت زمان مناسبی برای اندازهگیری پا و انتخاب کفش است. برخی افراد فکر میکنند سایز پایشان ۴۲ است یعنی زمان خرید یک کفش آدیداس سایز ۴۲ را انتخاب میکنند و زمانی که کتانی ریباک میخرند باز هم سراغ سایز ۴۲ میروند. گویی سالمون نرم ترین ساختار ممکن را برای این کفش انتخاب کرده است. این کفش از جذاب ترین و ویژه ترین کفش های تمرین و دویدن سال است. با این حال، اگر می خواهید بیشتر اوقات یا در شرایط ناهموارتر در مسیرها دویدن را شروع کنید، یک کفش مخصوص مسیر می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند.