مناسب برای دویدن طولانی مدت هستند

کتانی استان اسمیت، از فیبر مصنوعی برخوردار بوده تا جریان هوا به راحتی در کفش نفوذ کند. کفی میانی این کفش نرم بوده و فیبر کربن به کار رفته در آن شتاب کافی به کفش میدهد، به طوری که مسافتهای طولانی مدت را بدون صرف انرژی زیاد میپیمایید. این شرکت در زمینه تولید لوازم ورزشی من جمله کفش ورزشی فعالیت می کند. اگر شما نیز جزو کسانی هستید که بخشی از ساعات روز را به تمرینات، پیاده روی های منظم و طولانی مدت یا دویدن اختصاص می دهید لازم است با ویژگی های کفش های ورزشی آشنا شده و درباره انواع کفش های پیاده روی، کفش دویدن (رانینگ) و کفش تمرین (ترینینگ) بیشتر بدانید تا بتوانید با انتخاب کفش مناسب از مزایای فعالیت های ورزشی بهره مند شوید.

کفش های شما اغلب قابل تنفس نیستند اما می توانید کاری کنید که پاهای تان درون آن خشک بماند و اگر در جایی زندگی می کنید که بیشتر سال هوا بارانی است، باید از کفش های ضد آب استفاده کنید زیرا باعث می شود که هنگام باران، آب به داخل آن نفوذ نکند. از این کتانی ، نوع زنانه هم در طرح و رنگ و سایزهای مختلف در دسترس دوندگان قرار دارد. کفش آدیداس اوترا بوست مردانه، از جدید ترین محصولات رانینگ آدیداس بوده که در سایزهای مختلف روانه بازار شده است. توجه داشته باشید که این محصول فناورانه آدیداس ، از زیر لاستیکی تراکسیون برخوردار بوده که میتوانید به راحتی در کوه و جنگ و طبیعت و سطوح ناصافه هم از آن استفاده کنید.

برخی جورابها ضدآب هستند که با کفشهای ضدآب میتوانید از آنها استفاده کنید تا پاهایتان خشک بمانند. در طراحی و تولید این کتانی ، از فیبرهای مصنوعی استفاده شده تا کفش سبک و تعریق پا در آن به خوبی و به آسانی صورت بگیرد تا محیط آن خشک باشد و حس راحتی به دونده منتقل شود. فناوری به کار رفته در این کفش شبیه کتانی PURE BOOST است. کفش آدیداس اوریجینال ایکس پیر، از جمله کتانی های ورزشی به نسبت گران آدبداس است که سایز های مختلف دارد و برای دویدن های طولانی مدت توصیه می شود.همچون اکثر محصولات آدیداس ، از فیبرهای مصنوعی در طراحی و ساخت رویه برخوردار بوده و وزن هر لنگه حدود ۳۰۰ گرم می باشد.

وزن هر لنگه بیش از ۳۴۰ گرم بوده اما برای پیاده روی و دویدن مناسب می باشد. چه کفشی برای دویدن و پیاده روی مناسب است؟ در انتخاب کفش پیاده روی باید توجه خاصی به میزان ضربه گیری و انتقال ضربه به پا داشته باشید. این مدل، همچون سایر کتانی های آدیداس ، از فیبرهای مصنوعی در رویه برخوردار بوده و کفی آن نیز لاستیک می باشد. در گذشته همه ما برای هر نوع ورزش سالنی و خیابانی از یک جفت کفش کتانی معمولی استفاده می کردیم اما اینک وقت آن رسیده است تا برای هر رشته ورزشی مورد نظرمان از یک جفت کفش ورزشی بخصوص استفاده نماییم که برای اهالی دو و دونده های معمولی و حرفه ای عزیزمان پیشنهاد خرید کفش دویدن مردانه را می دهیم. کفش آدیداس مردانه مدل اولترا بوست ترین شماره ۲، از کتانی های گران و جدید آدیداس بوده که در سال های اخیر روانه بازار شد و با استقبال مشتریان مواجه گردید.