مناسب برای دویدن طولانی مدت هستند

ضمن اینکه کفش کتانی رانینگ کیفیت و طول عمر بالایی دارد و بهترین انتخاب برای اشخاصی است که میخواهند در هزینههای خود صرفهجویی کرده و یک جفت کفش ورزشی مردانه ارزان و مقرون به صرفه در طول زمان را خریداری کنند. قبل از هرچیزی باید بدانید که هر کفشی مناسب دویدن نیست و برای این منظور باید از کفش مخصوص استفاده کنید که آنها را با نام کفش رانینگ میشناسیم. این نوع کفش ها معمولاً شکل قوسی دارند و بیشتر مناسب کسانی است که قوس پا بلند دارند و در هر مرحله پاهای خود را به سمت بیرون کج می کنند. پس نباید انتظار داشته باشید که در هر فروشگاهی این کفشها را پیدا کنید، چرا که جزو لوازم ورزشی بوده و باید در فروشگاههای این چنینی بهدنبالش باشید. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت کنید.

لایه میانی به همراه کفی نرم و راحت این محصول با جذب فشار وارده از سطح از نقاط حساس پای شما مانند پاشنه و پنجه محافظت خواهد کرد تا شما بتوانید با خیالی آسوده از این محصول استفاده کنید. کاربرد کفش ورزشی بستگی به هدف و فعالیت شما دارد. صاف ، به این معنی که نیمه چپ و راست شکل کفش تقریباً یکسان است. کارشناسان معتقدند این نوع کفش بیشتر برای کسانی مناسب است که قوس پا معمولی دارند و پا را در هر مرحله فقط کمی می چرخانند. بنابراین نباید انتظار داشته باشید که این کفش ها را در هر فروشگاهی پیدا کنید ، زیرا آنها جزء تجهیزات ورزشی هستند و باید آنها را در چنین فروشگاه هایی جستجو کنید. که می توان گفت اگر همین الان جستجو کنید متوجه خواهید شد که بسیاری از مردم به دنبال خرید بهترین کفش مخصوص دویدن هستند.

اینکه با چه میزان ضربهگیری احساس راحتی بیشتری خواهید کرد، علاوهبر نیاز آناتومی پا به ترجیح شخصی هم بستگی دارد. این کفش ها به طور خاص برای افزایش ثبات پا طراحی شده اند. از دیگر ویژگی های این نوع کفش می توان به زیره محکم آن اشاره کرد. اما میزان ضربهگیری میتواند بسته به نوع کفش متفاوت باشد. کفش هایی با کنترل حرکت بیشتر مناسب این پروناسیون هستند. کفشهای کنترل حرکتی برای کسانی که کف پای صاف یا پروناسیون زیاد دارند توسط متخصصان توصیه می شود. پس میتوان کفشهایی هم پیدا کرد که کوشنینگ حداکثری با افت پاشنه صفر یا کم دارند. پس تا انتها با ما باشید. سوپیناسیون به این معنی است که پاها پس از برخورد با زمین بیش از حد به سمت بیرون متمایل می شوند. وسیله ای است که برای راحتی پای شما طراحی شده است و از وارد شدن هرگونه آسیب به پاهای شما جلوگیری می کند.

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید کفش مخصوص دویدن مردانه در اختیار شما قرار دهد. به خصوص کفش ورزشی مردانه فوتبال که تقریبا در بین تمام جوانان طرفداران زیادی دارد. زمان مناسب: توجه داشته باشید برای خرید کفش مخصوص دویدن باید بعدازظهر اقدام به خرید نمایید به دلیل این که صبح پاها ورم دارند و اندازه واقعی را نشان نمی دهند. همچنین به یاد داشته باشید که اگر پاهای ناهمواری دارید ، کفشی بخرید که مناسب اندازه بزرگتر پاها باشد. بهترین کفش برای دویدن دارای کفی میانی به منظور جذب ضربه است که معمولا از فوم EVA یا پلییورتان میباشد. کوشنینگ حداکثری: کفی میانی در این نوع کفشها ضخیملایه است.