پنج دلیل برای داشتن چند جفت کفش مخصوص دویدن – شرکت تولیدی کفش شهپر

کفش آدیداس اینفینیت، از جمله کفش های به نسبت ارزان این برند بوده که در طراحی رویه آن از فیبر مصنوعی استفاده شده تا هم تهویه آن به خوبی انجام شود و هم پا در برابر نم و آب ، محفوظ بماند. آدیداس مخصوص دویدن مدل بونس اس چهار، از جمله کفش های فناورانه رانینگ مردانه بوده که از رویه با فیبرهای مصنوعی روی آن به کار رفته و با طراحی مشبک آن، تهویه مطبوع هوا به راحتی در کفش انجام می شود. رویه مشبک این مدل، سبب می شود تا تهویه آن به خوبی صورت بگیرد و هوا داخل کفش سبب خشک شدن عرق پا و خنکی کفش شود. این نوع علاوه بر این این فناوری ها، از فناوری ADIWEAR بهره می برد که گردش پا داخلش را تسریع می کند. فناوری دیگری که AX2 GTX استفاده می کند، فناوری ADIPRENE می باشد که وقتی پا را بر روی سطوح مختلف میگذارید، فشار عمودی کمتری به پا وارد می شود.

ورق بسیار سبک کربنی در پاشنه این کفش خوش استایل و خوش طرح فناورانه آدیداس تعبیه شده تا در دویدن های مسافت بالا، پا کمتر تحت آسیب و فشار باشد. از دیگر کفش های آدیداس که از طرح پورشه الهام گرفته است میتوان به کفش PORSCHE SPEEDSTAR MEN CASUAL SHOE اشاره داشت. کفشهای مختلف در سرعتهای سریع یا آهسته عملکرد متفاوتی خواهند داشت و تجربههای متفاوتی از دویدن ارائه میدهند. است که در سال ۱۹۴۷ توسط فرانسیس سالامون، همسر و فرزندش تأسیس شد. قابلیت دیگری به نام Fit Counter هم توسط آدیداس در قسمت پاشنه کفش به کار رفته که باعث ایجاد راحتی و ذخیره انرژی ناشی از دویدن میشود. وزن هر لنگه کفش، حدود ۲۵۰ گرم می باشد و به منظور گام برداشتن آسان و هم چنین دویدن های طولانی مدت، از فناوری تراکسیون بهره می برد. زیره کف: علاوه بر کف میانی که در کفشهای مخصوص دویدن در جاده خود هم استفاده شدهاست، برخی از کفشهای مخصوص دویدن در کوهستان دارای صفحات سنگی هستند که به شما کمک میکند تا در زمینهای خارج از جاده پایدار باشید.

گریپ بهدلیل چسبندگی به زمین در هنگام دویدن در کوهستان، میتواند ایمنی شما را تضمین کند. این مدل، از تکنولوژی اورتولیته نیز برخودار است که بوی نامطبوع آن را جذب کرده و کیفیت خوبی را در اختیار دوندگان قرار می دهد. یکی از این فناوری ها، تکنولوژی تکس (TEX) است که برای جلوگیری از نفود آب به داخل کفش استفاده می شود. همینطور منعطف بودن این کفش ها باعث می شود تا بدون مشکلی مسافت طولانی را بدون احساس خستگی طی نمایید. گویی سالمون نرم ترین ساختار ممکن را برای این کفش انتخاب کرده است. نرخ بالابردن این زمان به شدت به سن، سبک زندگی، توانایی های ریکاوری و میزان زمانی بستگی دارد که می توانید برای تمرین اختصاص دهید. کفش آدیداس مخصوص دویدن وویجر، از عالی ترین کفش های فناورانه این برند آلمانی به شمار می رود.

آدیداس رانینگ زد ایکس ۷۵۰، از کفش های مخصوص دویدن بوده که رویه کفش، از فیبر مصنوعی مشبک به منظور جریان هوا مناسب داخل کفش سودمی برد. آدیداس آدی پور ۳۶۰ درجه، کفش مخصوص دویدن است که استایل خوبی برای ست های اسپرت بوده و رویه کفش از فیبرهای مصنوعی با کیفیت برای تهویه مطبوع کفش و همچنین مقاومت در برابر رطوبت برخوردار می باشد.جنس کفی کفش از لاستیک بوده و به منظور مقابله با تنش های عمودی وارده به کفی لاستیکی کفش، از فناوری EVA که پلیمر انعطاف پذیر است سود می برد. به منظور قدم زدن راحت و گام برداشتن آسان و کاهش تنش های عمودی وارده به کفی کفش، از فناوری BOUNCE سود می برد. کفی این مدل، تخت و انعطاف پذیر است که قدم زدن آسان را در طول پیاده روی و دویدن به ارمغان می آورد. همچون همه محصولات کتانی آدیداس ، این کقش نیز از کفی لاستیکی مرغوبی سود می برد که قدم برداشتن آسان را به ارمغان می آورد.