کدام کفش دویدن مناسب تردمیل است ؟

بسیاری اوقات وقتی یک کفش کتانی یا ورزشی را تنها به خاطر ظاهر آن خریداری میکنید تا چند ماه بعد، آن را دیگر نمیتوانید بپوشید، چراکه یک کفش نامناسب باعث ناراحتی پا و کمر میشود. همیشه پاهای افراد در اندازه های کامل نیست، اغلب اوقات پاهای باریک تر و پهن تری به نسبت نورم دارند. البته کفش های مخصوص دویدن برای حرفه ای ها و غیر حرفه ای ها تفاوت زیادی دارد. این کمپانی در زمینه تولید کفش های مخصوص دویدن هم فعالیت می کند. حال میرویم سراغ چرخش بیش از حد و این رو میتونید با سایش بیشتر لبه های داخلی کفش شناسایی کنید و اگر شما هم این طور هستید نگران نباشید چون این مورد خیلی رایج هست و اغلب دلیلش جهش رو به داخل کمان پا و در برخی موارد کف پای صاف هست که به مرور این منجر به چرخش در حرکت میشود.

این مورد زیاد رایج نیست و به طور معمول دلیلش زیاد بودن کمان پا هست که یعنی پا سفت و سختی دارید و باعث میشه روی لبه بیرونی کفشتون گام بگذارید و بردارید. پس امروز با خودم فکر کردم چند نکته در مورد انتخاب کفش دویدن باهاتون به اشتراک بگذارم. کفش ورزشی باید پس از پیمودن مسافت تقریبی 800 کیلومتر و یا هر شش ماه تعویض شود. و یا اینکه اصلا یک کفش مناسب برای دویدن طولانی مدت باید چه ویژگی هایی داشته باشد. منظورم اینکه من شما رو سرزنش نمیکنم به هر حال قرار هست مدت زیادی پاتون باشه, پس مهم هست که براتون مناسب باشه.

اگر بیشتر از طول عمرشون باهاشون بدوید ممکنه عملکردتان را محدود کند و یا حتی ریسک مصدومیت وجود داشته باشه. وقتی نوبت به خرید یک جفت کفش مخصوص دویدن میرسه گاهی میتونه به اندازه خریدن یک چیز بزرگتر مثل دوچرخه پیچیده باشه. پس سعی کنید قبل از اقدام به خرید یک کفش استاندارد حتما به نکات مطرح شده در این مطلب دقت داشته باشید. با کارشناسان اسپرت لند در این مطلب همراه باشید. همچنین در همان مقاله از نوع قوس پایتان با خبر شوید که برای انتخاب کتانی دویدن مردانه بسیار مهم است. در هنگام خرید کفش مناسب دویدن این سوالات برای شما پیش می آید که کفش ارزان بخرم یا قیمت بالا؟

فروشگاه دیجی استایل محصولات 100 درصد اورجینال را برای فعالیتهای ورزشی، باشگاه، رانینگ، ترینینگ ، پیاده روی و فیتنس در اختیار شما قرار میدهد تا شما با خیال آسوده بتوانید خرید کنید. کفش پیاده روی و روزمره در زمره پر فروش ترین کفشهای ورزشی مردانه قرار میگیرند. زمانی که صحبت از کتانی رانینگ میشود، معمولا اولین نامی که به ذهن متبادر خواهد شد، کفش ورزشی مردانه نایک است. 2- بخش محافظ پاشنه باید به اندازهای سفت باشد که به پایداری پا کمک کند. 3- نرمی لایه داخلی کفش نیز باید در حدی باشد که از اصطکاک بیش از حد پا جلوگیری کند. جنس زیره انتهایی آن ها هم از فوم نرم می باشد که باعث نرمی و سبکی هر چه بیشتر این کفش ها می شود. درضمن، این را هم بدانید که افت پاشنه و میزان کوشنینگ مستقل از یکدیگرند.