کدام کفش دویدن مناسب تردمیل است ؟

مثلا شخصی که دونده حرفه ای است باید از سری کفش هایی با فناوری روز استفاده کند تا بهترین عملکرد داشته باشد. اما برای یک دونده معمولی تا نیمه حرفه ای یک کفش دویدن مردانه ارزان نیز مناسب است. یک کفش دویدن مردانه ارزان و عالی چه ویژگی هایی دارد ؟ کفش های مخصوص جاده با کفش هایی که مخصوص روی تردمیل می باشند، متفاوت هستند و باعث می شود که به راحتی از موانع جاده عبور کنید. هدف ما خرید بهترین کفش مناسب بودجه شماست قصد تبلیغ هیچ برند داخلی و خارجی نداریم اما بر کسی پوشیده نیست کفش های برند بخاطر فناوری هایی که در کفش اعمال می کنند ، کفش های با کیفیت تری به بازار عرضه می کنند. خوشبختانه علاوه بر برندهایی خارجی عالی (مثل آدیداس ، ریباک ، پوما) ، برند های ایرانی با کیفیت در داخل کشور اقدام به تولید این سری کتانی ها کرده اند.

کفی باکیفیت نیز پاشنهی پا را داخل کفش ثابت نگه میدارد. ۱۳ – یقه استوار : داخل یقه کفش که آستر آن را پوشانده باید نرم باشد اما قسمت بیرونی بهتر است محکم و استوار باشد. وجود کشیدگی در قسمت پاشنه آن را به یکی از کفشهای شیک سری خود تبدیل کرده است. این کفش رویهای از الیاف مصنوعی دارد. با اینکه این کفش در نوع خود بینقص نیست، اما قیمت بسیار مناسبی دارد. ویژگی های کنترل حرکتی شامل قوس میانی مناسب می باشد که طول پا را در حالت مناسبی افزایش می دهد و از چرخش پا هنگام دویدن جلوگیری می کند. با در نظر گرفتن موارد بالا متوجه شدیم که انتخاب کفش از دونده به دونده دیگر متفاوت است.

از دیگر ویژگی های این نوع کفش می توان به زیره محکم آن اشاره کرد. افرادی که از پوشیدن این کفش سود میبرند، دوندگان متوسط تا پیشرفته هستند که میتوانند نحوه دویدن خود را کنترل کنند. این بدان معنی است که آنها از حرکات غیر معمول پاها جلوگیری می کنند. هر چند این کفش دویدن مخصوص جادهها است اما میتوان از آن در هر جایی استفاده کرد. برای تهیه کفش ورزشی مردانه دانستن چند نکته به شما در انتخاب بهترین مدل کمک زیادی می کند. اکنون که نکات و ترفندهای خرید کفش دویدن را می دانید و می دانید که این کفش ها در چند مدل عرضه می شوند ، هنگام خرید در شرایط جسمانی خود باید به چه نکاتی توجه کنید و بسته به محیط ، از آن استفاده خواهیم کرد ؛ در زیر چند مدل از بهترین کفش های دویدن موجود در بازار را بر اساس قیمت ها و شرایط ذکر شده معرفی میکنیم باما همراه باشید.

مدلهای قدیمی گاهی تا ۵۰ درصد ارزانتر از مدلهای جدید هستند. ۸ – لایه میانی ضد شوک : توصیه می شود کفشی که می خرید لایه میانی ضد شوک داشته باشد تا کمتر خسته شوید. لباس مناسب بپوشید و به قدم زدن مشغول شوید. همچنین در همان مقاله از نوع قوس پایتان با خبر شوید که برای انتخاب کتانی دویدن مردانه بسیار مهم است. جاده و زمین آسفالت، مسیرهای شنی و ماسهای، پیستهای مخصوص دویدن و یا سالنهای ورزشی از جمله جوابهای این سوال هستند. علاوهبر انعطافپذیری بالایی که در این مدل وجود دارد، زیرهی کفش دارای برجستگیها و شیارهایی جهت ایجاد اصطکاک با زمین بههنگام ورزش کردن است. ۴ – راحتی بالایی داشته باشد : مهم ترین فاکتور خرید همین مورد است که شما باید موقع حرکت احساس راحتی کنید. به ظاهر کفش زیاد دقت نکنید و راحت ترین کفش موجود را تهیه کنید. ۱۰ – وجود محافظ پنجه : کفشی که لایه محافظتی در قسمت پنجه داشته باشد می تواند ایمنی انگشتان پا را تامین کند.