کدام کفش دویدن مناسب تردمیل است ؟

اینکه شما به دنبال سبکی بیشتر یا کاهش فشار بیشتر باشید به سلیقه شخصی تان بستگی دارد. رویه کفش، مشبک با الیاف مصنوعی و مقاوم در برابر رطوبت بوده که سبب کاهش وزن و سبکی کفش می شود. به منظور قدم زدن راحت و گام برداشتن آسان و کاهش تنش های عمودی وارده به کفی کفش، از فناوری BOUNCE سود می برد. کفش مخصوص دویدن لس آنجلس، همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید، دارای فیبرهای مصنوعی و چرم مصنوعی در رویه مشبک بوده که عاملی برای کاهش وزن کفش و هم چنین، مقاومت در برابر رطوبت است و جریان هوا در داخل کفش را تسریع می کند. لایه محافظتی میانه کفش نیز دارای پلیمر انعطاف پذیر EVA می باشد.

افزایش محافظت : سنگها و ریشهها می توانند در پاهای شما فرو بروند و کفشهای شما را خراب کنند، بنابراین کفشهای طبیعت گردی دارای پوششهای محافظتی در قسمت بالایی هستند تا از ایجاد حفره جلوگیری کرده و احتمال پارگی را کاهش دهد. کفی کفش نیز از جنس لاستیک مرغوب می باشد و همانطور که در تصویر مشاهده میکنید، طراحی آن، الهامی از خودرو لاکچری پورشه میباشد. آدیداس آدی پور ۳۶۰ درجه، کفش مخصوص دویدن است که استایل خوبی برای ست های اسپرت بوده و رویه کفش از فیبرهای مصنوعی با کیفیت برای تهویه مطبوع کفش و همچنین مقاومت در برابر رطوبت برخوردار می باشد.جنس کفی کفش از لاستیک بوده و به منظور مقابله با تنش های عمودی وارده به کفی لاستیکی کفش، از فناوری EVA که پلیمر انعطاف پذیر است سود می برد. سوپر نوا آدیداس ، زیر بسیار انعطاف پذیر و راحتی دارد که هم برای ورزشهای پر تحرک مثل پیاده روی و هم دویدن های طولانی مدت، گزینه خوبی برای گام برداشتن آسان و راحت میباشد.

گفتنی است، این کفش نیز از فناوری های خاصی برای کاهش فشار به کفش بهره می برد تا هنگام گام برداشتن و هم چنین دیویدن های طولانی مدت، احساس خستگی نکنید. وزن هر لنگه کفش، حدود ۲۵۰ گرم می باشد و به منظور گام برداشتن آسان و هم چنین دویدن های طولانی مدت، از فناوری تراکسیون بهره می برد. ضمن اینکه خرید کفش دویدن مناسب خودتان را هم بایستی با توجه به استایل دویدنتان که یا بر روی پنجه می دوید و یا از قسمت پاشنه پای خود برای این منظور استفاده می کنید نیز باشد. همواره جدیدترین محصوات آدیداس را در این LINK دنبال کنید.

کفش های پیاده روی و دویدن همیشه از جایگاه خاصی در بین دوست داران ورزش برخوردار بوده اند این کفش ها با توجه به ماهیتشان که دویدن یا پیاده روی است طراحی شده اند و ویژگی های خاصی دارند که از این ویژگی ها می توان به تکنولوژی های به کار رفته در آن ها یاد کرد. از آنجا که تفاوت بنیادین بین کفش دویدن مردانه ارزان (رانینگ) با مدل های زنانه نیست پیشنهاد می شود حداقل ابتدای این مقاله که به طور کامل در مورد کفش دویدن است بخوانید. لازم به ذکر است طول عمر کفشی که بروی تردمیل یا در سالن های ورزشی استفاده می شود بخاطر صاف بودن سطح بیشتر است. 4- عرض کفش به اندازه طول آن برای اندازه و مناسب بودن از اهمیت زیادی برخوردار است. هم چنین، وقتی پای شما روی زمین قرار میگرد و از طرف زمین به پای شما، نیرو (تنش عمودی) وارد می شود، منبسط می شود تا تنش های وارده را کنترل کند و پا شما در طول مسافت زیاد، احساس خستگی نکند.