کفش دویدن • راهنمای انتخاب کفش دویدن • موج کوه پایگاه ورزشهای کوهستانی موج کوه

و آیا اصلاً کف پایتان صاف است؟ جنس تودوزی این کفش تا حد زیادی نرم است اما همیشه یادتان باشد که کفش های ورزشی را با جوراب بپوشید تا عرق پایتان باعث سر خوردن پا در کفش نشود. بالا یا پایین رفتن فقط ۲ میلی متر ممکن است زیاد به نظر نرسد، اما برای ایجاد تنوع در وضعیت دویدن شما کافی است. البته شاید فکر کنید کسی که مشغله کاری دارد، چطور قرار است به دویدن و پیادهروی بپردازد که در پاسخ میتوان گفت اگر همین حالا جستجویی انجام دهید خواهید دید که خیلیها بهدنبال خرید بهترین کفش برای دویدن روی تردمیل هستند. کفش آدیداس گزل واکینگ، مخصوص پیاده روی است.

یکی از ساده ترین و ارزان ترین ورزش ها، پیاده روی است. افرادی که به منظور تناسب اندام پیاده روی می کنند نباید از کفش های پاشنه پهن استفاده کنند زیرا هنگام پیاده روی معمولا با پاشنه پا به زمین ضربه زده و پاشنه پهن باعث ایجاد مشکل در قدم زدن می شود. بدن شما نسبت به انواع مختلف ورزش، بخصوص دویدن و پیادهروی، واکنش متفاوتی نشان میدهد زیرا شما در هر ورزش به گونهی متفاوتی از پاهایتان استفاده میکنید. Saucony با بیش از ۱۰۰ سال در زیر بندهای خود، بهترین کفش های دویدن را که می توانید خریداری کنید طراحی می کند. اما بعضی ها از آن کتانی برای دویدن های کوتاه مدت هم استفاده می کنند. از قابلیت های خوبی این کفش، میتوان به فیت شدن خوب پا در کفش اشاره کرد که برای دویدن های طولانی مدت اهمیت دارد. از ویژگیهای آن میتوان به سبک وزنی، تناسب عالی وکفی ضخیم و همینطور فیبر کربن در ساخت آن اشاره کرد که همگی آنها باعث برتری این کفش نسبت به انواع دیگر کفش مخصوص دویدن میشود.

کتانی هایی که در این گفتار ارائه شد، از جدید ترین و گران ترین محصولات کفش پیاده روی و دویدن آدیداس بوده و طرفداران بسیاری دارد. نشان آدیداس که همان سه خط کج معرف است بر روی کفش نصب گردید و لایه میانی آن از پلیمر انعطاف پذیر می باشد تا تقویت مقاومت کششی را هنگام وارد شدن تنش های عمودی به کفش به ارمغان آورد. به منظور کاهش تنش های عمودی وارده به کف پا، لایه میانی این کتانی از مواد مصنوعی ساخته شده و گزینه خوبی برای پیاده روی خواهد بود. کفش کلمبیا ردموند، با لایه میانی برای جلوگیری از ضربه و بهرهگیری از تکنولوژی OMNI-GRIP از شما در برابر لغزش و سرخوردن محافظت خواهد کرد. لایه های در سطح متوسط: این نوع کفش ها یک تعادل بین نرمی و حس زمین ایجاد کرده اند و مناسب فعالیت های مختلف هستند.

چرا که همواره تنشهای عمودی از طرف سطح به آن را جذب میکند تا گام برداشن برای دونده آسان شود. کنترل توپ در فوتسال بر روی کفپوش، کار آسانی نیست و به همین منظور، این کفش از فناوری خاصی برای ارتقا سطح کنترل سالنی کارها بر توپ و تحرک در زمین برخوردار می باشد. ایکس ۱۶ مدلی سبک که فناوری تک فیت در طراحی آن به کار رفته تا پا به خوبی در ان جفت شود و فوتسالیست ها بتوانند به خوبی توپ را روی این کفش کنترل کنند. این کار باعث می شود که راحتی کفش را بسنجید و بهترین کار این است که چند دقیقه ای با کفش روی تردمیل راه بروید.