کفش دویدن • راهنمای انتخاب کفش دویدن • موج کوه پایگاه ورزشهای کوهستانی موج کوه

میزان متوسط در چرخش پا به داخل یا خارج: در صورتی که موقع دویدن پاهای شما اندکی انحراف دارند مدلهای Stability shoes برای کمک به کنترل حرکات پای شما هنگام دویدن طراحی شدهاند. به طوریکه با دویدن احساس سبکی و راحتی بیشتری در پاهای خود حس کنید. کفش های طبیعی راحتی و بالشتک بیشتری در بخش پاشنه پا دارند تا افراد راحت تر قدم بردارند. از قابلیت های خوبی این کفش، میتوان به فیت شدن خوب پا در کفش اشاره کرد که برای دویدن های طولانی مدت اهمیت دارد. 👟 همیشه بند کفش های مورد نظرتان را سفت کنید تا پاها در داخل کفش به خوبی مستحکم شوند.

در این مدل نیز همچون بسیاری از کتانی های دویدن آدیداس از فناوری EVA استفاده شده است. انتخاب یک کفش با محلی که قرار است در آنجا بدوید بسیار مرتبط است و کار را برای شما راحت تر می کند. برخوردار بوده که سبب واکنش نرم زیره به ضربه و شوک می شود. نکته مهمی که درباره این نوع باید بدانید آن اس که طراحی زیره این کفش به گونه ای بوده شتاب خوبی به دونده بدهد و نیروهای عمودی وارده از سطح به کفش را با صفحات مورب پلیمری جذب کند. فناوری NONMARKING هم سبب شده تا آدیداس ریسر لایت، استحکام خوبی در برابر زیره آن داشته و در برابر سایش، مقاومت خوبی از خود نشان دهد. نشان آدیداس که همان سه خط کج معرف است بر روی کفش نصب گردید و لایه میانی آن از پلیمر انعطاف پذیر می باشد تا تقویت مقاومت کششی را هنگام وارد شدن تنش های عمودی به کفش به ارمغان آورد.

آدیداس مدل والی تیم ۲، از جمله کفش های پیاده روی و رانینگ آدیداس به شمار می رود که سایز مخصوص آقایان دارد. لایه میانی آن، نرم و انعطاف پذیر بوده و برای کاهش شدت ضریه های عمودی وارده به کفش مناسب می باشد. در طراحی زیره استفاده شده تا تنش های عمودی کمتری به پاشنه و کف پا، انتقال یابد. با این حال، در پیادهرو، این کفشها ناراحتکننده خواهند بود زیرا عاجها به کف پای شما فشار میآورند و به سرعت از بین میروند. جنس مشبکی که در رویه استفاده شده این امکان را میدهد تا هوا داخل آن به خوبی جریان داشته و تعرق پا به سرعت انجام شود. ۶ – رویه تنفس پذیر : اگر رویه از جنسی باشد که هوا براحتی گردش کند پا نه گرم می شود و نه بو می گیرد.

زیره آن از جنس پلیمر انعطاف پذیر بوده و عامل مهمی در شتاب بخشی به حرکت دونده در فعالیت ورزشی می شود. برای حفظ شتاب کفش، ، زیر سازی آن به صورت شیار دار بوده و از فناوری NON MARKING به منظور افزایش اصطکاک با سطح برخوردار است. این نوع از زیر سازی سبک سود می برد تا گام بر داشتن آسان، و دویدن سهل و سریع شود. امروزه برندهای مختلف داخلی و خارجی برای پایین آوردن وزن کفش های ورزشی خود از مواد شیمیایی EVA استفاده می کنند. آدیداس مدل دورامو شش، از جمله کفش های مخصوص پیاده روی و دویدن آدیداس بوده که فناوری های مختلفی در طراحی و تولید آن استفاده شده است. آدیداس فرش ۲، کفش مخصوص دویدن است که جنس رویه آن، فیبر مصنوعی بوده و کفی آن از لاستیک می باشد. به خصوص که سبب کاهش وزن این کتانی می شود. با این حال، ممکن است به عنوان کفش کتانی خیلی شیک نباشد.