کفش دویدن • راهنمای انتخاب کفش دویدن • موج کوه پایگاه ورزشهای کوهستانی موج کوه

کفش تاپ سالا آدیداس ، سبک وزن بوده تا سالنی کارها بتوانند تحرک خوبی در زمین داشته و کنترل توپ آن ها در این ورزش پر تحرک، حداکثر شود. کفی آن تاپ سالا، از فناوری ADIPRENE سود می برد و راحتی کفش را روی سطوح سخت افزایش خواهد داد. آدیداس تاپ سالا، از جمله جدید ترین و بهترین کتانی های برند آدیداس بوده که محبوب فوتیالیست های سالنی کار محسوب می شود. بهترین کفش برای دویدن دارای کفی میانی بهمنظور جذب ضربه است که معمولا از فوم EVA یا پلییورتان میباشد. بنابراین، قسمت تکیهگاه پنجه در عین حال که باید به شما در پریدن سریع و راحت کمک کند، باید در زمان فرود آمدن نیز فشار وارده از کفش به پنجه پا را نیز جذب کند. بنابراین ، مچ پا نمی تواند بدن را به درستی تثبیت کند.

کفش دویدن نیاز به زیرسازی بیشتری نسبت به سایر کفش ها دارد زیرا یک دونده با 3 برابر وزن بدن خود در هر گام روی زمین فشار وارد می کند در حالی که این مقدار در افرادی که پیاده روی می کنند به 1.5 برابر کاهش می یابد. مدل TOP SALA در قیاس با SUPER SALA، حجم توری بیشتری در تولید آن به کار رفته است که در نهایت، این پنل های مشبک، وزن نهاییش را به طور قابل ملاحظه ای کاهش می دهد. طراحان با نام تجاری مستقر در بوستون سال به سال مدل های سازگارتری را ایجاد می کنند و رویای جدید فناوری جسورانه را برای پیشبرد صنعت به جلو می اندازند. این مدل مثل کفش آدیداس شبرنگ (XENO)، نمایی متفاوت در شب ندارد. همانند بسیاری از کتانی های آدیداس در این گفتار لوکس تهران، مثل سوپرنوا، از جنس فیبر مصنوعی بوده که مقاومت زیادی در برابر سایش و پوسیدگی داشته و بازدهی و کیفیت آن را افزایش می دهد.

کفش تریل رانینگ بسیاری از همان ویژگیهای کفشهای مخصوص پیادهروی و دویدن معمولی را دارد. جنس رویه آن همان طور که مشاهده میکنید، ازجنس مشبک است تا تهویه مطبوع کفش به خوبی انجام شود. کفی پارچه ای در کفش سوپر استار آدیداس مشاهده می شود، روند تهویه هوا در آن را تسریع می بخشد که باعث راحتی گام برداشتن برای مصرف کننده خواهد شد. در واقع به دلیل طراحی و ساخت لایه میانی پلیمری، هنگامی که به کفش، فشار وارد می شود، به سرعت این لایه متراکم شده تا نیروی بیشتری به شما به منظور بازدهی بهتر و تحرک راحت تر ارائه دهد و قطعا، بازدهی دونده را افزایش خواهد داد. قبل از هرچیزی باید بدانید که هر کفشی مناسب دویدن نیست و برای این منظور باید از کفش مخصوص استفاده کنید که آنها را با نام کفش رانینگ میشناسیم.

با این حال، اگر می خواهید بیشتر اوقات یا در شرایط ناهموارتر در مسیرها دویدن را شروع کنید، یک کفش مخصوص مسیر می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند. اما اگر این تفاوت صفر باشد، یعنی میزان کوشنینگ زیر پاشنه و پنجه یکی است. بعضی از کفش ها هستند که گرما را در داخل خود حبس می کند و باعث می شود که پای شما به شدت عرق کند و بو بگیرد و بدتر از همه این که ممکن است به قارچ های پا مبتلا شوید، جورابی که می پوشید، نقش زیادی به هنگام دویدن دارد و همیشه تاثیر بسیار مهمی بر روی توانایی کاری شما دارد تا بتوانید جریان هوا را انتقال دهید. رویه های این کفش متنوع بوده و توانسته نظر طیف گسترده ای از هواداران کفش های ورزشی آدیداس را به خود جلب کند. در طراحی کتانی های ساموآ آدیداس ، از فیبر مصنوعی استفاده شده و برای جلوگیری از قسمت جلوی کفش، ضربه گیر دارد.