کفش دویدن • راهنمای انتخاب کفش دویدن • موج کوه پایگاه ورزشهای کوهستانی موج کوه

آدیداس کلاد فوم لیته ریسر، همانطور که قبلا گفتیم، از کالکشن کتانی های کلاد فوم این برند محبوب ورزشی پوش ها بوده و به نسبت کفشی سنگین است. وزن هر لنگه حدود ۴۰۰ گرم است که همانطور که مشاهده میکنید، به نسبت محصولاتی که در بالا معرفی کردیم، وزن بیش تری دارد. وزن هرلنگه حدودا ۴۵۰ گرم می باشد. کفش آدیداس آدی پوره، کفش مخصوص پیاده روی بوده که به نسبت مدل هایی که تا کنون معرفی کردیم، سنگین است و تقریبا وزن هر لنگه آن بیش از ۴۵۰ گرم می باشد. به هر حال، ژاپاتیلاس آدیداس ، کفشی به نسبت مدل هایی که تا کنون معرفی کردیم کمی سنگین تر است.

این مدل خیلی سنگین نیست و اانعطاف پذیری خوبی دارد. لایه میانی کقش از جنس بونسه (BOUNCE) بوده و برای راحتی و انعطاف پذیری کفش گزینه خوبی خواهد بود. از کفی لاستیکی در طراحی آن استفاده شده و رویه آن از پارچه مش و مواد غیر طبیعی ساخته شده است که به هر حال، جریان هوای خوبی را در کفش برقرار کرده و سبب خشک ماندن پا و خنک شدن آن در طول دویدن های طولانی مدت شده و تعرق خوبی به پا می بخشد. کفش رانینگ مردانه ساده آدیداس کلاد فوم، از دیگر کتانی های ورزشی دویدن این برند آلمانی است که وزن هر لنگه آن حدود ۳۰۰ گرم است و همان طور هم که در تصویر بالا مشاهده میکنید، کفشی به نسبت سبک است که برای پیاده روی و دویدن های مسافت پایین، توصیه می شود. آدیداس زاپاتیلاس نئو کلاد فوم، دارای کفی لاستیکی بوده و جنس رویه آن همچون بسیاری از محصولات آدیداس ، از فیبرهای مصنوعی می باشد.

وزن هر لنگه حدود ۳۰۰ گرم می باشد که وزن خوبی برای دویدن می باشد. وزن هر لنگه ان حدود ۲۵۰ گرم بوده و کفی آن لاستیکی دارد. رویه آن از جنس الیاف مصنوعی و کفی آن نیز لاستیکی می باشد. کفی این نوع ازجنس لاستیک بوده و برای بوم گردی و یپاده روی های بلند مدت و حتی دویدن، کفشی سبک و انعطاف پذیر می باشد. به نظر می رسد، آدی پور آدیداس ، برای دویدن های طولانی مدت، گزینه خوبی باشد. کفش دویدن وی اس استار آدیداس ، از جمله کفش های بدون درز و راحت این برند ورزشی آلمانی است که به نسبت قیمت متعادلی دارد و از رویه با فیبرهای مصنوعی بهره می برد و با کفی لاستیکی، تنش های عمودی وارده به پا را جذب می کند. انعطافپذیری یک کفش را باید پیش از پوشیدن آن امتحان کنید.

پس بهتر است که سایز کفش را در عصرگاه امتحان کنید. با این وجود کاربر همچنین میتواند پس از دویدن به اپلیکیشن مخصوص محصول نگاهی بیاندازد و کیفیت دویدن خود را دریابد. درنظر داشته باشید که مصدومیتی کوچک میتواند هزینههای بیشتری از قیمت یک کفش را به شما تحمیل کند. چنین نتایجی بسیاری از محققان را ترغیب کرده است تا وضعیت بروز صدمات ناشی از دویدن را در سطحی جهانی مورد بررسی قرار دهند و اینطور که به نظر میرسد، بین 35 تا 50 درصد دوندگان جهان حداقل یک بار دچار آسیب ناشی از دویدن شدهاند. توصیه میشود که اگر قصد دارید تا از این به بعد بیشتر به فعالیتهای بدون کفش بپردازید، از اعمال تغییرات شدید و سریع خودداری کنید تا فشار بیش از حد به پاهای شما وارد نشود. اگر به دنبال کفش جمع و جور کوچک و ریز هستید، این مدل توصیه نمی شود.