30 مدل بهترین کفش دویدن زنانه بسیار راحت و قیمت مناسب – کافه مانتو

در هنگام دویدن، فشار وارده از برخورد پاشنه پا با سطح سختی به مانند آسفالت، در بلند مدت باعث ایجاد انواع ناراحتی در زانو میشود. برای اینکه از درست بودن اندازه پاشنه آن مطمئن شوید، لازم است بند کفشتان را ببندید اما آن را خیلی سفت و تنگ نکنید، شما باید بتوانید پایتان را داخل کفش کمی به طرفین بلغزانید و نباید احساس فشار و ناراحتی کنید. هر گونه ناراحتی و فشاری که در هنگام خرید داخل فروشگاه احساس کنید، موقع دویدن تشدید میشود. کفشهای نوکتیز گزینه عالی دیگری برای کسانی هستند که پاهای لاغری دارند. این کفشها ظاهری زیبا دارند و برای یک قرار ملاقات شبانه بسیار جذاب هستند. کروکها نیز در همین دسته قرار دارند. بوتهای مجلسی در طرحها و سبکهای مختلفی وجود دارند. بوتها بهخصوص به این منظور طراحی شدهاند که در برابر فشار ناشی از راه رفتن و ایستادن مقاوم باشند اما بوتهای مجلسی معمولا کارکرد کمتری دارند.

در کفی کفش مخصوص دویدن Saucony Ride 13 از تکنولوژی لایه گذاری EVERUN و TRI- FLEX استفاده شده است که باعث نرمی داخل کفش شده و پشتیبانی خوبی از پا به عمل میآورد. کفشهای نوکتیز، شکل منحصربهفردی دارند و ازآنجاییکه نوک پا اساسا باریک است، این کفشها برای افرادی بسیار مناسب است که ساق پایشان لاغر است. اگر پای لاغری دارید و میخواهید بهترین کفش را متناسب با اندام و موقعیت انتخاب کنید گزینههایی که در این مقاله مطرح شد میتواند برای شما بسیار مناسب باشد. بعد از مشخص کردن نوع و استایل دویدن خود، باید به دنبال کفشی با سایز مناسب پای خود باشید. روی هم رفته یک کتانی اسپرت دویدن باید نرم و منعطف باشد وفشار را از روی ستون فقرات، کمر و زانوی شما بردارد تا شما نهایت لذت را از ورزش و دویدن در کار دوستانتان ببرید ببرید. به همین دلیل است که اکثر مردم انتخاب درست را دشوار می دانند.

کفش های دویدن نایک خط را شلوغ می کنند در حالی که هم دوندگان نخبه و هم ورزشکاران آماتور نمرات خود را می گیرند و آنها اغلب در خط پایان برای شکستن نوار ظاهر می شوند. پس دقت کنید، کفش را برای مکانی که می خواهید انتخاب کنید. ۸ – لایه میانی ضد شوک : توصیه می شود کفشی که می خرید لایه میانی ضد شوک داشته باشد تا کمتر خسته شوید. این دمپاییها به دلیل تهویهای که فراهم میکنند برای بهبود بیشتر مشکلات پا ایدهآل هستند. وقتی جریان هوا خوبی در کفش وجود داشته باشد، محیط آن، خنک و خشک می ماند و این مقوله مهمی در کاهش بیماری های قارچی در پا می باشد. این نوع دمپاییها باعث میشوند پاهای شما را خنک و راحت نگه داشته شوند و بهخصوص برای روزهایی که دوست دارید استراحت کنید عالی هستند.

آدیداس هیدروترا شاندال، ازجمله کفش های ورزشی مخصوص دویدن بوده که انعطاف پذیری خوبی در پاشنه داشته و تحرک مطلوبی را به پا داخل آن می دهد. آدیداس زاپاتیلاس نئو کلاد فوم، دارای کفی لاستیکی بوده و جنس رویه آن همچون بسیاری از محصولات آدیداس ، از فیبرهای مصنوعی می باشد. آدیداس کلاد فوم لیته ریسر، همانطور که قبلا گفتیم، از کالکشن کتانی های کلاد فوم این برند محبوب ورزشی پوش ها بوده و به نسبت کفشی سنگین است. 3- پاها حین دویدن کمی ورم کرده و بلندتر میشوند، پس مطمئن شوید که بین بلندترین انگشت پا (معمولا انگشت شست، بلندترین انگشت است) و بخش جلوی کفش به اندازه پهنای شست دستتان فاصله است. 👟 باید بین بلندترین انگشت پا و نوک کفش حداقل نیم اینچ یعنی حدود ۱.۲۵ سانتیمتر فاصله باشد. این بندها در قسمت پهلوی کفش قرار دارند و حمایت بیشتری از پا ایجاد میکنند.