36 مدل بهترین کفش مخصوص دویدن مردانه و زنانه با قیمت مناسب

اما با پوشیدن این مدل کفش میتوانید نگرانی کمتری داشته باشید. دونده ها نباید با کفش پیاده روی بدوند، چون اکثر کفش های پیاده روی خیلی سفت هستند و انعطاف پذیری کمی نیز دارند، اما دونده ها به کفش هایی با انعطاف پذیری بالا نیاز دارند. راحتی و در عین حال پرش خوب این کفش به این معنی است که دیگر نباید نگران آمار عملکرد و بازگشت انرژی باشید. این کفش در بسته بندی جذاب و رنگهای روشن به همراه کفی میانی ضخیم موجود است که باعث ایجاد تضاد رنگی بین کفی سفید و رویه قرمز روشن میشود. کفی میانی پرشی آن تجربه دویدن فوق العادهای را به شما ارائه میدهد و در عین حال به لطف ده میلیمتر کفی اضافه قد شما بلندتر به چشم میآید. اما نمی دانید که یک کفش مناسب دویدن دارای چه ویژگی هایی است. برای پای این مدل بهتر است به دنبال کفش های خنثی با ضربه تقویت شده باشید.

اگر شما کف پای صافی دارید به طور طبیعی کف پای شما حمایت کمتری از عضلات و مفاصل شما میکند که میتواند منجر به درد در این نواحی شود. علاوه بر این، الیاف توری شکل باعث جذب عرق شده و محیط تمیزی را برای پاهای شما ایجاد میکند. برای تعیین بهترین نوع کفش مخصوص دویدن بر اساس سه نکته فوق، با ما همراه باشید. کفش مخصوص دویدن یک وسیله اصلی در کمد لباس بسیاری از افراد است. کفش Saucony Endorphin Shift دارای همان ویژگیهایی است که از یک کفش مخصوص دویدن انتظار میرود. در هر صورت اگر به دنبال عملکرد هستید، به سراغ کفش ASICS Metaracerو یا Saucony Endorphin Pro بروید. و هر دو به دلیل فوایدی که برای سیستم قلبی و عروقی بدن دارند به ضربان هر چه قوی تر قلب کمک میکنند تا شما زندگی شما شاداب تری داشته باشید.

اما توصیه ما این است که برای هر موقعیت از کفش مناسب همان موقعیت استفاده کنید. شاید این کفش به اندازه Nike Vaporfly دارای سرعت خالص نباشد، اما هم در مسابقات دو و هم تمرین کاربرد لازم را دارد و نسبتاً مقرون به صرفه است. اما استفاده از فیبر کربن در ساخت کفی به آن شتاب و سرعت زیادی میبخشد. در عین اینکه کفش ورزشی باید کاملا اندازه پای شما باشد اما انگشتها باید اندکی فضا برای حرکت آزادانه داشته باشند. دونده ها معمولا اول قسمت جلویی پای شان، وسط پای شان یا پاشنه شان را بر روی زمین می گذارند.

دونده هایی که وسط پای شان یا پاشنه شان را نخست بر روی زمین می گذارند، باید دنبال کفشی با ارتفاع پاشنه کم باشند، در حالیکه بقیه دونده ها باید دنبال کفشی با اندازه پاشنه بلند تر باشند. آیا می دانید چه کفشی مناسب است ؟ آیا دوست دارید هنگام دویدن احساس دویدن روی ابرها را داشته باشید یا اینکه ترجیح میدهید زمین زیر پایتان را احساس کنید؟ وزن: کفشهای دویدن سبک تر هستند تا به حرکت راحتتر شما کمک کنند. اگر شما یک دونده هستید، ممکن است در هنگام دویدن ابتدا پاشنه پا و سپس سینه پای خود را روی زمین بگذارید. زمانی که صحبت از کتانی رانینگ میشود، معمولا اولین نامی که به ذهن متبادر خواهد شد، کفش ورزشی مردانه نایک است. ما برای سهولت کار شما، لیستی از چند نمونهکفش مخصوص دویدن مردانه ارزان، باکیفیت و پرفروش موجود در بازار را جمع آوری کرده ایم. این کمپانی در زمینه تولید کفش های مخصوص دویدن هم فعالیت می کند.