36 مدل بهترین کفش مخصوص دویدن مردانه و زنانه با قیمت مناسب

کفی پارچه ای در کفش سوپر استار آدیداس مشاهده می شود، روند تهویه هوا در آن را تسریع می بخشد که باعث راحتی گام برداشتن برای مصرف کننده خواهد شد. زیره این کفش با دوام بوده و از فناوری ADIWEAR در طراحی آن استفاده شده تا هنگام گام برداشتن، در انرژی دونده، صرفه جویی شود و به راحتی امکان پیاده روی روی سطوح مختلف، در اختیار مصرف کننده باشد. بند کفش را بهاندازهای محکم ببندید که پای شما درون آن تکان نخورد، اما نباید جریان خون را در پا قطع کنید. جنس مشبکی که در رویه استفاده شده این امکان را میدهد تا هوا داخل آن به خوبی جریان داشته و تعرق پا به سرعت انجام شود. در واقع کفش ورزشی مردانه اسکیچرز عموما برای موارد ذکر شده تولید میشود. کفشهای آدیداس عموما کمی تنگ هستند به همین دلیل بهتر است یک سایز بزرگتر را انتخاب کنید.

آیا یک کفش ارزان قیمت انتخاب مناسبی است؟ این کفش ها معمولا در قسمت و پنجه و پاشنه پا آزادی حرکتی بیشتری دارند. علاوهبر انعطافپذیری بالایی که در این مدل وجود دارد، زیرهی کفش دارای برجستگیها و شیارهایی جهت ایجاد اصطکاک با زمین بههنگام ورزش کردن است. ضربهپذیری: مورد مهم بعدی میزان انتقال ضربه توسط کفش به پا است. اگر احساس میکنید که قوس کف پایتان میگیرد، پس باید کفشی را انتخاب کنید که تکیه گاه کمتری در قوس پا داشته باشد. در این مدل از پنل های مشبک استفاده شده تا هم وزن کفش کاهش یابد و هم تعرق پا به خوبی صورت گیرد. برای حفظ شتاب کفش، ، زیر سازی آن به صورت شیار دار بوده و از فناوری NON MARKING به منظور افزایش اصطکاک با سطح برخوردار است. نکته مهمی که درباره این نوع باید بدانید آن اس که طراحی زیره این کفش به گونه ای بوده شتاب خوبی به دونده بدهد و نیروهای عمودی وارده از سطح به کفش را با صفحات مورب پلیمری جذب کند.

رویه این کفش رانینگ از پارچه مش ( شبکه بندی شده ) ساخته شده است. سفید) که این در مجموع میشه 348 گرم برای کفش جفت که تقریبا دو برابر سنگینتر هست. کفش آدیداس آدی پور سلبراتیو، از مدرن ترین و فناورانه ترین محصولات آدیداس به شمار می رود. آدیداس الیته ۳، از کفش های اسپرت خوش رنگ و خوش استایل این برند آلمانی بوده که گزینه خوبی برای دویدن های طولانی مدت آقایان به شمار می رود. جنس رویه آن همان طور که مشاهده میکنید، ازجنس مشبک است تا تهویه مطبوع کفش به خوبی انجام شود. پس به طور کلی برای دویدن با حرکت های خوب و خنثی طراحی شدن و اگر فوق چرخنده هستید این نوع کفش دویدن استحکام و کنترل لازم را برایتان فراهم نمیکند. اما همیشه اینطور نیست به طور مثال گاها پاها را بیش از حد به سمت داخل می چرخانند که باعث افزایش آسیب می شود.

یک جفت کفش دوندگی مناسب همچنین میتواند به کاهش احتمال آسیبدیدگیها، رگ به رگ شدن پا، پارگی یا آسیب به تاندونها، شکستگیها و دیگر علائم خطرناک ناشی از انجام فعالیتهای غلط و مفرط با پا کمک کند. به دلایلی زیادی، بیشتر کفش های پیاده روی برای فعالیت هایی مانند دویدن و یا انواع خاص پیاده روی(پیاده روی سریع، پیاده روی در مسیر های جنگلی و …) مناسب نیستند. کفش آدیداس سوپر استار را باید از محبوب ترین کتانی های ورزشی آدیداس دانست. ازنکات جالبی که درباره این نوع باید به آن توجه کرد آن است که به منظور راحتی در گام برداشتن و دویدن، بخش مچ و زبانه، بالشتک گذاری شده است. دوندههایی که قوس کف پای بیشتری دارند، ضربههایی که بر اثر راه رفتن به کف پا وارد میشود را بهخوبی جذب نمیکنند؛ بههمیندلیل بهتر است کفش از راحتی و انعطافپذیری بیشتری برخوردار باشد. روی پنجه، پنل مشبک مشاهده می شود تا عرق پا به راحتی خشک شود.