36 مدل بهترین کفش مخصوص دویدن مردانه و زنانه با قیمت مناسب

قابلیت دیگری به نام Fit Counter هم توسط آدیداس در قسمت پاشنه کفش به کار رفته که باعث ایجاد راحتی و ذخیره انرژی ناشی از دویدن میشود. انعطاف پذیری این کفش همانی است که از یک کفش رانینگ باید انتظار داشته باشید. این مسائل هنگام دویدن بسیار آزاردهنده، دردناک و خطرناک هستند. کفش Hoka One One Carbon X یکی از انواع کفش مخصوص دویدن است که برای دوندگانی با پاهای عریضتر مناسب است. یک جفت کفش راحت که برای مسافتهای طولانی مناسب است. کفش ورزشی مناسب باید از اصطکاک لازم برخوردار باشد. جدا از مسئلهی برندینگ، مواد عالی بهکار رفته در کفشهای ورزشی مخصوص دویدن و فرایند طولانی طراحی آن، باعث افزایش قیمت اینگونه کفشها میشود. 3. کفشهای shoes Cross-training: به منظور استفاده در باشگاهها و زمینهای ورزشی استاندارد طراحی شده و علاوه بر دویدن برای طیف وسیعی از تمرینات و فعالیتهای ورزشی کاربرد دارند.

حتی اگر تغییرات عمده و زیاد باشند، عموما در ظاهر کفشها هستند و کیفیت و ویژگیها، مشابه مدلهای قبلیاند. بنابراین ارزشش را دارد که کمی بیشتر هزینه کنید و یک محصول با کیفیت از یک برند معتبر بخرید. آیا تا حالا کفشی داشتهاید که خیلی کوچک، خیلی بزرگ، خیلی پهن یا خیلی باریک باشد؟ از طرفی اگر کفش خیلی بزرگ باشد باعث میشود تا حرکت آن هم مشکلتر شود. این نکته نشان میدهد که اهمیت انعطاف پذیری حتی از قابلیت تنفس نیز بیشتر است. اغلب فروشگاههایی که کفش ورزشی مخصوص دویدن میفروشند قوس کف پا را مشخص میکنند. کفش نباید پای شما را فشار دهد و تمام عرض پا باید با کف کفش تماس داشته باشد.

در ادامه 10 مدل از بهترین کفش های پیاده روی از برند های معتبر را که مورد بررسی دقیق مسترنکست قرار گرفته است، تقدیم شما کرده ایم تا در هنگام خرید بهترین کفش را انتخاب کرده و تا سالها از آن لذت ببرید. درنظر داشته باشید که مصدومیتی کوچک میتواند هزینههای بیشتری از قیمت یک کفش را به شما تحمیل کند. دویدن شامل یک سری حرکات تکراری در عضلات پا است که از پاشنه تا نوک انگشتان پا ادامه پیدا میکند و باعث میشود که وزن بدن به سمت بالا و پایین حرکت کند. همچنین پنج سنبله دارد که قابل جابجا شدن هستند و به فرد اجازه می دهد تا سطح کشش را به صورت دلخواه تنظیم کند.

دوندههایی با قوس کف پای کوتاه و کم دارند برای جلوگیری از آسیبدیدگی و مصدومیت در حین راه رفتن و دویدن، نیازمند کفشهایی هستند که کف آنها ثبات و استحکام بیشتری داشته باشد. اگر به دنبال پیاده روی نرم در یک روز آفتابی هستید این کفش مناسب شما است. همهچیز بستگی به انتخاب شما دارد، اما دویدن روی انگشتان پا باعث فعال شدن تعدادی از عضلات میشود و تغییر کفشها بدون در نظر گرفتن این موضوع میتواند باعث آسیبدیدگی شود. اگربا قسمت جلویی پا بیشتر با زمین تماس دارید، نیازی به کفشی با پاشنهی بزرگ نیست. برای اخرید این کفش رانینگ حتما به سایز بندیش دقت کنید چون ممکنه سایز بندیش با سایز بندی برند های دیگه متفاوت باشه. اولین قدم این است که بدانید از این کفش ورزشی چگونه میخواهید استفاده کنید. تکنولوژی GEL که در زیرهی این کفش استفاده شده، باعث جذب انرژی و ضربههای وارده به پا میشود.